Genellikle e-ticaret firmalarının karşılaştığı en büyük sorunlardan biri de e-ticarette sahteciliktir. Mobil ödeme bozdurma bu durumu engeller. E-ticaret sektöründe sahtecilik gibi bir durumla karşı karşıya kalan işletmeler kayıp veya şüpheli kredi kartı ile alışveriş yapan işletmelerdir. Bu tür bir durum genel olarak işletmenin hem maddi yönden hem de manevi yönden zarara görmesine sebep olur. Fakat işletmede mobil ödeme seçeneği bulunuyorsa e-ticarette sahteciliği engellemek mümkündür.

Eğer ki Mobil ödeme ile ödeme gerçekleşecek ise alışveriş esnasında kullanıcıya SMS ile kod gelir. Bu kod ile ödemelerin güvenli bir şekilde yapılması mümkündür. Bu nedenle e-ticarette sahteciliğe engel olmak ve işletmenin zarar görmesini engellemek için Vodafone mobil ödeme bozdurma sistemini kullanarak rahat edebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde günlük hayatta herkes kolaylıkla islerini halleder. Her yönden kolaylık sunduğu için çok avantajlıdır.

Mobil Ödeme Bozdurma ile Zaman Kazanma

Ödeme seçenekleri içerisinde bulunan havale/ EFT ve kapıda ödeme gibi seçenekler işletmelerin zaman kaybetmesine neden olabilir. Mobil ödeme  sistemi sayesinde hem daha hızlı hem de daha güvenli ödeme yapılabilir. Aynı zamanda bunun başlıca nedeni ise ödeme yöntemlerinin manuel bir şekilde yapılıyor olmasından kaynaklıdır. Bunun yanı sıra kredi, banka kartı ve mobil ödeme seçeneği yer alan işletmelerin ise diğer yerlere göre daha çok zaman elde ettiği bilinir. Bunun en başlıca sebebi ise ödeme yöntemindeki kontrollerin otomatik bir halde yapılıyor oluşundan kaynaklanır. Sizde böyle bir durum için hem müşteri kitlenizin hem de işletmenizin zamandan tasarruf etmesini isterseniz w-ticaret sitesine mobil ödeme nakite çevirme ile alışveriş seçeneğini ekleyebilirsiniz. Bu durum sonucunda hem satışlarda hem de müşteri memnuniyetinde artış yakalayıp e-ticarette daha başarılı olma imkanına sahip olabilirsiniz.

About Author