E-ticarette mobil ödeme bozdurma ile hem ürün hem de hizmet satışı yapan işletmelerin en öncelikli olarak göz önünde bulundurduğu konulardan biri müşteri memnuniyetidir. Birçok işletme yeri Müşteri memnuniyetinde artış yakalamak için farklı stratejiler geliştirir. Bu yüzden bu stratejilere uygun olacak şekilde hareket etmek lazımdır. Genellikle işletme yerleri iki farklı yönden müşteri kazanmaya çalışır. Biri tasarım sayesinde diğeri ise -ticaret sürecini önemsediği zamandır.

Müşterilerin memnuniyetini artırmak için işletme yerlerinin belirli konularda dikkatli olması gerekir. En Önemli neden ise internet üzerinden alışveriş yapıldığı andaki zaman sürecidir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde zamanın bir hayli önemi olur. Mobil ödeme bozdurma sistemi kişilerin alışveriş esnasında zaman kazanmasına yardımcı olacağından dolayı müşterilerin artırma konusunda da büyük bir paya sahip olacaktır.

Mobil Ödeme Bozdurma Sayesinde Mobil Satış İmkanı

E-ticaret siteleri üzerinden online olarak yapılan alışverişlerin genellikle %75’lik kısmı mobil cihazlar ile yapılır. Cep telefonu ve tablet gibi cihazlar sayesinde alışveriş yapan kişiler ürün tahsilatını kolay olsun diye banka kartı ve kredi ile gerçekleştirir. Bu gibi ürünlere sahip olmayan kişiler de mobil ödeme nakite çevirme yöntemini tercihe der. Cazip, pratik ve zaman konusunda elverişli olduğu için daha çok tercih sebebidir.

Bu nedenle mobil Satış konusunda artış sağlamak isteyen e-ticaret firmaları için mobil ödeme yöntemi daha büyük bir öneme sahiptir. E-ticaret siteleri için bu yöntem çok fazla avantaj sunar. Her e-ticaret firmasının büyümesi için tercih edeceği bir sistemdir. Sizde böyle bir yöntemden faydalanmak isterseniz kesinlikle sitenize bu sistemi eklemelisiniz. Tek yapmanız gereken GSM operatörü ile iletişim kurup Vodafone mobil ödeme bozdurma sistemini aktif bir hale getirmektir.

 

About Author