Ödeme seçenekleri içerisinde yer alan kapıda ödeme ve havale/. EFT gibi işlemler daha çok işletmelerin zaman kaybetmesine sebebiyet verir. Mobil ödeme bozdurma sayesinde daha pratik ve güvenli bir şekilde ödeme yapmanız mümkündür. Bunun başlıca sebebi ise ödeme yöntemlerinin manuel şekilde gerçekleşiyor oluşundan kaynaklanır. Bunun yanı sıra kredi ve banka kartı ödeme seçeneği ya da mobil ödeme ile alışveriş imkanı seçeneğinin yer aldığı işletme yerinin başka yerlere göre daha fazla zaman kazandığı aşikârdır.

Bunun en basit nedeni ise ödeme işlemlerindeki kontrollerin otomatik şekilde yapılıyor oluşundan dolayıdır. Sizde işletme yerinizin ve müşterinizin zaman kazanmasını istiyorsanız o zaman e- ticaret sitenize mobil ödeme ile alışveriş seçeneğini ilave edebilirsiniz. Bu sayede hem satışları hem de müşteri memnuniyetini artırarak e-ticaret konusunda daha iyi bir başarıya imza atarsınız.

Mobil Ödeme Bozdurma ile E- Ticarete Sahteciliği Önüne Geçin

Günlük hayatta e-ticaret sektöründe karşılaşılan sorunlardan biri de e-ticarette fraud yani sahteciliktir. Genellikle e-ticarette sahtecilik ile karşı karşıya kalan işletmeler kayıp veya çalıntı kredi kartı ile alışveriş işlemi yapan işletmelerdir. Bu tür bir durum genel olarak işletmenizin maddi ve manevi açıdan zarara uğramasına neden olur. Fakat işletme de mobil ödeme nakite çevirme seçeneği bulunuyor ise e- ticarette sahteciliği engellemek oldukça mümkündür.

Bunun başlıca nedeni ise mobil ödeme yöntemi alışverişi esnasında kişilere kısa bir kod iletilir. Bu kod ile ödemeyi kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sizde e-ticarette hem sahteciliği engellemek hem de işletme yerinizin zarara uğramasına engel olmak isterseniz Vodafone mobil ödeme bozdurma sisteminden faydalanabilirsiniz. Böylelikle daha güvenli ve kolay bir alışveriş gerçekleştirmiş olursunuz.

 

About Author