Ödeme seçenekleri arasında bulunan kapıda ödeme ve havale/EFT gibi ödeme seçenekleri genellikle işletme yerlerinin zaman kaybetmesine neden olur. Mobil ödeme nakite çevirme ile daha güvenli ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca Bunun nedeni ise ödeme yöntemleri yakınının manuel bir şekilde gerçekleşiyor olmasından dolayıdır. Aynı zamanda kredi ve banka kartı ile ödeme seçeneği veya mobil ödeme ile alışveriş seçeneği bulunan işletme yerlerinin diğer yerlere göre daha çok zaman kazandığı bilinir.

Bunun başlıca nedeni ise ödeme türlerindeki kontrollerin otomatik bir şekilde yapılıyor oluşundan kaynaklıdır. Sizde hem müşterinizin hem de işletme yerinizin zamandan tasarruf etmesini istiyorsanız e-ticaret sitenize mobil ödeme ile alışveriş seçeneğini ekleyebilirsiniz  böylelikle hem satışlarınızı hem de müşteri memnuniyetinizi artırıp e-ticaret konusunda daha başarılı olabilirsiniz

Mobil Ödeme ile E-Ticarette Sahteciliği Engelleyin

Gününüz koşullarında e-ticaret firmalarının karşı karşıya kaldığı sorunlardan bir tanesi de e-ticarette fraud yani başka bir deyişle sahteciliktir. Genel olarak e-ticarette sahtecilik gibi bir durum ile karşı karşıya kalan işletme yerleri kayıp ya da çalıntı kredi kartı ile alışveriş işlemi gerçekleştiren işletme yerleridir. Böyle bir durum genellikle işletme yerinizin hem maddi açıdan hem de manevi açıdan azarlar görmesine neden olur. Ancak işletme yerinde mobil ödeme bozdurma seçeneği var ise e-ticarette sahteciliğin önüne çok kolay bir şekilde geçilmesi mümkündür.

Çünkü mobil ödeme yöntemi alışverişinde kişilere kısa bir kod gönderilir. Bu kod sayesinde ödemenizi güvenli ve kolay bir şekilde yapmanız mümkündür. Sizlerde e- ticarette hem sahteciliğin önüne geçmek hem de işletme yerinizin zarar uğramasını engellemek isterseniz Vodafone mobil ödeme bozdurma sistemlerinin kullanarak rahat edebilirsiniz. Günlük hayatta pek çok kişi mobil ödeme sayesinde alışveriş işlemlerini halleder. Pratik, kolay ve zamandan tasarruf ettirdiği için çok avantajlı gelir.

 

 

About Author